Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 986        SUBSKRYBUJE: 6944

ŚLUSARZ

Inżynieria Samochodów Specjalnych jest wiodącym producentem samochodów specjalnych w Europie. W chwili obecnej oferta WISS oparta jest na dwóch podstawowych filarach: - produkcja samochodów specjalnych: pożarniczych, dla policji, wojska, - usługach kooperacyjnych w zakresie gięcia i laserowej obróbki (cięcia) blach.

Zakres obowiązków:

W związku z rozwojem firmy zatrudnimy ślusarzy.

Wymagania:

  • doświadczenie zdobyte w firmie produkcyjnej, min. 1 rok,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • znajomość konstrukcji maszyn,
  • samodzielność i odpowiedzialność.

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prac
  • stałą pensję oraz premię uznaniową
  • przyuczenie do wykonywania pracy na stanowisku oraz możliwość zdobycia nowych umiejętności
  • możliwość odbycia kursów
  • pakiet świadczeń socjalnych : karta Benefit, ubezpieczenie zdrowotne PZU

Jak aplikować - informacje:

CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać  na adres: kadry@wawrzaszek.com.pl. W tytule "ŚLUSARZ"

Kontakt:

kadry@wiss.com.pl; 43-300 Bielsko-Biała, ul. Leszczyńska 22