Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 929        SUBSKRYBUJE: 6959

Elektryk

Inżynieria Samochodów Specjalnych jest wiodącym producentem samochodów specjalnych w Europie. W chwili obecnej oferta WISS oparta jest na dwóch podstawowych filarach: - produkcja samochodów specjalnych: pożarniczych, dla policji, wojska, - usługach kooperacyjnych w zakresie gięcia i laserowej obróbki (cięcia) blach.

Zakres obowiązków:

Montaż instalacji elektrycznych, montaż dodatkowych urządzeń oświetleniowych, sygnalizacyjno-ostrzegawczych, komunikacyjnych oraz sterowniczych.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe: elektryk, elektromechanik ,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • obsługa urządzeń elektrycznych,
  • uprawnienia SEP - mile widziane,
  • wymagane doświadczenie zawodowe.

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stałą pensję oraz premię uznaniową
  • przyuczenie do wykonywania pracy na stanowisku oraz możliwość zdobycia nowych umiejętności
  • możliwość odbycia kursów
  • pakiet świadczeń socjalnych : karta Benefit, ubezpieczenie zdrowotne PZU

Jak aplikować - informacje:

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: kadry@wawrzaszek.com.pl z tytułem "ELEKTRYK ".

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Kontakt:

kadry@wiss.com.pl; 43-300 Bielsko-Biała, ul. Leszczyńska 22