Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 931        SUBSKRYBUJE: 6959

Elektromonter/Serwisant

Firma JJA Progress Andrzej Wolski Sp. J. działa na polskim rynku od 1994 roku w sektorze elektroenergetycznym oraz przemyśle ciężkim na SN. Firma specjalizuje się w sterowaniu i kompensacji mocy biernej zmniejszając opłaty za energię i umożliwiając zdalną kontrolę urządzeń. W górnictwie specjalizuje się w sterowaniu stacji wentylatorowych głównego przewietrzania. Dla instytucji badawczych lotnictwa jest jedyną firmą na rynku polskim dostarczającą układy sterowania dla tuneli aerodynamicznych.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie rozdzielnic oraz szaf sterowniczych w oparciu o schematy,
  • Serwisowanie układów sterowania i zasilania oraz wykonywanie przeglądów okresowych,
  • Świadczenie porad technicznych obsłudze serwisowanych obiektów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne najlepiej z zakresu elektryki, elektroniki lub automatyki (możliwość zatrudnienia w czasie trwania studiów wieczorowych bądź zaocznych – po 2 roku studiów),
  • Umiejętności posługiwania się schematami elektrycznymi,
  • Podstawowej znajomości zasad i warunków wykonywania prac kontrolno-pomiarowych,
  • Podstawowy zakres obsługi komputera,
  • Gotowość na wyjazdy służbowe na terenie Śląska i Warszawy,
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Uprawnienia SEP do 1 kV,
  • Podstawowa wiedza w zakresie techniki kopalnianej,
  • Wiedza na temat funkcjonowania pól oraz rozdzielni średniego napięcia.

Firma oferuje:

  • Pracę w zespole doświadczonych specjalistów,
  • Atrakcyjną ścieżkę kariery,
  • Szkolenia,
  • Umowę o pracę,
  • Nowoczesne biuro,
  • Motywacyjny system nagród.

Jak aplikować - informacje:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:

info@jjaprogress.com

w tytule wpisując  „Elektromonter/Serwisant” z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Kontakt:

ul. Leszczyńska 63

43-300 Bielsko-Biała