Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 989        SUBSKRYBUJE: 6944

Specjalista do spraw wsparcia sprzedaży zagranicznej ( kierunek rynki wschodnie )

Firma Prosperplast jest jednym z liderów wśród producentów, nie tylko w Polsce, ale także w Europie szerokiej gamy artykułów z branży tworzyw sztucznych do domu i ogrodu, takich jak donice, kompostowniki, palisady, konewki, łopaty, skrzynki narzędziowe oraz długo oczekiwane artykuły dziecięce (sanki, ślizgi, itd.).

Zakres obowiązków:

Praca w  Dziale Eksportu  kierunek rynek wschodni ( byłe republiki ZSRR )

  • Udział w zdobywaniu zamówień od Klientów;
  • Obieg dokumentacji sprzedażowo -logistycznej;
  • Umawianie i organizacja spotkań biznesowych, wyjazdów służbowych,
  • Monitoring rynku konkurencji,
  • Dbanie o wizerunek firmy i budowanie pozytywnych relacji z Klientami.
  • Uczestnictwo w targach;

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie oraz dobra języka angielskiego,
  • Terminowość i komunikatywność,
  • Umiejętności analityczne,
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
  • Umiejętności budowania długotrwałych relacji,
  • Dyspozycyjność i prawo jazdy kat. B,
  • Dążenie do osiągania celów i realizacji strategii firmy,
  • Zaangażowanie, optymizm, inicjatywa w działaniu,
  • Samodzielność w działaniu i planowaniu,
  • Dobra organizacja czasu pracy,

Firma oferuje:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju kompetencyjnego i zawodowego,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • Pakiet medyczny,

Jak aplikować - informacje:

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PROSPERPLAST 1  Sp. z o.o. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PROSPERPLAST 1 Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem kadry@prosperplast.pl

Administratorem danych osobowych jest PROSPERPLAST 1 Sp. z o.o. z siedzibą 43-378 Rybarzowice, ul. Wilkowska 968, tel. 33 499 92 99, odo@prosperplast.pl.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy). Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego chyba, że wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych dla celów przyszłych rekrutacji - maksymalnie jednak przez okres  1 roku.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Kontakt:

tel. 33 817 70 03
kadry@prosperplast.pl