Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 962        SUBSKRYBUJE: 6959

Specjalista ds. Zaopatrzenia

ELECTRIS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. jest dynamicznie rozwijającą się firmą rodzinną, działającą na rynku międzynarodowym, specjalizującą się w produkcji elementów miedzianych m.in. dla przemysłu elektroenergetycznego, transportowego. Niestandardowa produkcja i montaż elementów miedzianych była podstawą ELECTRIS od ponad 10 lat. Doceniamy potrzeby ciągłej poprawy i innowacyjnych pomysłów. Naszym zadaniem jest stać się wiodącym producentem elementów miedzianych i dostawcą asortymentu, budując długoterminowe partnerstwa biznesowe z naszymi klientami i dostawcami.

Zakres obowiązków:

  • monitorowanie stanów magazynowych, zaopatrywanie zakładu w materiały wg zapotrzebowania
  • utrzymywanie minimalnego poziomu zapasów i płynny przepływ surowców/materiałów
  • organizacja transportu
  • planowanie, koordynowanie i nadzorowanie stanu realizacji zamówień i dostaw
  • wyjaśnianie spraw związanych z reklamacjami w zakresie jakości i ilości dostarczonego towaru
  • kontakt z dostawcami, wysyłanie zapytań ofertowych
  • ocena dostawców
  • wystawianie dokumentów magazynowych oraz kompletowanie dokumentów zakupu

Wymagania:

  • wykształcenie - wyższe
  • doświadczenie – 2 letnie na podobnym stanowisku
  • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację z obsługiwanymi kontrahentami
  • umiejętność pracy w zespole

Firma oferuje:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się, wiodącej w branży firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia w oparciu o umowę o pracę – pełny etat
  • możliwośćrozwoju zawodowego
  • miejsce pracy: Białka/ k. Makowa Podhalańskiego, pow. suski, woj. małopolskie

Jak aplikować - informacje:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres mail: rekrutacja@electris.pl lub osobiście w dziale kadr.

Prosimy o zawarcie klauzuli:

" Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ELECTRIS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Kętach, ul. Adama Mickiewicza 6, 32-650, moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Specjalisty ds. Zaopatrzenia”

Szczegóły Polityki prywatności znajdują się na stronie www.electris.pl

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na interesujące nas oferty.

Kontakt:

Electris
Białka 620
34-220 Maków Podhalański

Tel.: (+48) 33 874 49 30
Tel./Fax: (+48) 33 879 07 04