Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 927        SUBSKRYBUJE: 6987

SPECJALISTA DZIAŁU SPRZEDAŻY

Beskidzkie Fabryki Mebli Sp. z o.o. - Jest producentem szerokiej gamy mebli tapicerowanych, od prostych foteli po nowoczesne i eleganckie zestawy wypoczynkowe. Nasze marki handlowe - Meblo-Expo oraz DeVelde, obecne są zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym. Zatrudniamy blisko 300 osób w zakładzie w Bielsku-Białej.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie korespondencji z klientami zagranicznymi
  • Przygotowanie ofert handlowych
  • Kompleksowa obsługa klientów zagranicznych
  • Sporządzenie i aktualizacja raportów handlowych

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
  • Znajomość języka angielskiego – mile widziana
  • Wykształcenie wyższe
  • Kreatywność, umiejętność sprawnego działania
  • Znajomość obsługi komputera

Firma oferuje:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Jak aplikować - informacje:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie ( CV ) wraz z podaniem nazwy stanowiska w tytule e-maila na adres: rekrutacja@mebloexpo.pl

tel. 538235724

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Kontakt:

Beskidzkie Fabryki Mebli Sp. z o.o.

ul.Piekarska 130

Bielsko-Biała 43-300

rekrutacja@mebloexpo.pl