Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 929        SUBSKRYBUJE: 6960

Inspektor ds. technicznych

Spółdzielnia Mieszkaniowa ZŁote Łany z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Jutrzenki 22.

Spółdzielnia zajmuję się gospodarką zasobami mieszkaniowymi głównie w zakresie remontów, konserwacji, utrzymaniem czystości w budynkach.Utrzymaniem terenów zielonych na osiedlu.

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad robotami ogólnobudowlanymi.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne ogółnobudowlane,
  • doświadczenia w wykonastwie robót budowlanych,
  • obsługi podstawowych programów komputerowych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność,operatywność,
  • łatwość komunikowania się z ludzmi,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność analizowania i rozwiązywania bieżących problemów.

Firma oferuje:

  • praca w pełnym wymiarze czasu pracy od  poniedziałku do piątku w stabilnej firmie i przyjaznym zespole,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • korzystanie z Funduszu Swiadczeń Socjalnych.

Jak aplikować - informacje:

      Przesłanie CV na e-mail: kadry@sm-zlotelany.pl

lub wysłać na adres: Spółdzielni Mieszkaniowa"Złote Łany" ul.Jutrzenki 22, 43-300 Bielsko-Biała

Kontakt telefoniczny :Kierownik Działu Gospodarki Zasobami Mieszkaniowymi tel. 785 185 174 lub 33 499 08 22.

Na CV prosimy o dołączenie oświadczenia:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółdzielnię Mieszkaniową "Złote Łany"

moich danych osobowych na potrzeby tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych."

Kontakt:

Spółdzielnia Mieszkaniowa Złote Łany

43-300 Bielsko-Biała

ul.Jutrzenki 22

e-mail : dziennik_podawczy@sm-zlotelany.pl