Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 929        SUBSKRYBUJE: 6959

Kelner / Kelnerka śniadaniowy

Hotel Meta to nowoczesny, czterogwiazdkowy obiekt położony w popularnym ośrodku narciarskim Szczyrk.

To miejsce, w którym dba się o gości i wymaga najwyższych standardów w pracy.

To zgrany zespół pracowników z dobrze podzielonymi zadaniami i  jasno określonymi celami.

Zakres obowiązków:

Jeśli chciałabyś/chciałbyś pracować od 6:00 do 12:00 i mieć wolne popołudnia, a dodatkowo rozwijać się zawodowo, to jest praca dla Ciebie.

Osoba zatrudniona na stanowisku kucharza śniadaniowego, będzie odpowiedzialna za przygotowywanie śniadań w formie bufetu dla gości hotelowych - praca w godzinach 6.00 -12.00

Wymagania:

  • umiejętnośc pracy w zespole,
  • znajomośc programu gastronomicznego S4H będzie dodatkowym atutem
  • książeczka sanitarna

Firma oferuje:

  • pracę w młodym zespole,
  • atrakcyjne zarobki
  • możliwość wydłużenia czasu pracy do 8h

Jak aplikować - informacje:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie  CV na adres: rekrutacja@meta-hotel.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Jednocześnie prosimy o dołączenie klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz.923 ze zm."

Kontakt:

tel.795 531 651

email: rekrutacja@meta-hotel.pl