Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 931        SUBSKRYBUJE: 6959

Recepcjonistka salon kosmetyczny

Hotel Meta to nowoczesny, czterogwiazdkowy obiekt położony w popularnym ośrodku narciarskim Szczyrk.

To miejsce, w którym dba się o gości i wymaga najwyższych standardów w pracy.

To zgrany zespół pracowników z dobrze podzielonymi zadaniami i  jasno określonymi celami.

Zakres obowiązków:

Poszukujemy recepcjonistki salonu Dr Irena Eris Beauty Partner w Hotelu META w Szczyrku.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za profesjonalną obsługę klientów, utrzymywanie najwyższych standardów świadczonych usług oraz realizację wysokiego poziomu sprzedaży produktów i usług.

Wymagania:

Od Kandydatów oczekujemy:

• wysokiej kultury osobistej,
• dobrej organizacji pracy
• umiejętności budowania dobrych relacji z ludźmi,
• zaangażowania,

Firma oferuje:

  • pracę w prestiżowym miejscu
  • stabilne zatrudnienie
  • dynamiczne, inspirujące środowisko pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego: szkolenia
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • zniżki na produkty i usługi hotelowe

Jak aplikować - informacje:

Zainteresowanw osoby prosimy o przesłania aplikacji na adres :

rekrutacja@meta-hotel.pl

Kontakt:

tel.795 531 651

email: rekrutacja@meta-hotel.pl