Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 989        SUBSKRYBUJE: 6944

Pokojowa

Hotel Meta to nowoczesny, czterogwiazdkowy obiekt położony w popularnym ośrodku narciarskim Szczyrk.

To miejsce, w którym dba się o gości i wymaga najwyższych standardów w pracy.

To zgrany zespół pracowników z dobrze podzielonymi zadaniami i  jasno określonymi celami.

Zakres obowiązków:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku będzie należało utrzymanie porządku w pomieszczeniach ogólnodostępnych, pokojach hotelowych zgodnie z wymogami i standardami,.
Współpraca z działami hotelu: gastronomia, recepcja

Wymagania:

Wymagania
• umiejętność pracy w zespole,
• dyspozycyjność
• zaangażowanie,
• dokładność i dobra organizacja pracy,
• doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
• aktualna książeczka sanitarna.

Mile widziana osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności- praca w warunkach pracy chronionej.

Firma oferuje:

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie
• pracę w prestiżowej firmie
• możliwość rozwoju zawodowego
• nowoczesne narzędzia pracy

Kontakt:

tel.795 531 651

email: rekrutacja@meta-hotel.pl