Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 989        SUBSKRYBUJE: 6944

KUCHARKA / KUCHARZ ŚNIADANIOWY

Hotel Elbrus to trzygwiazdkowy hotel położony w samym sercu Beskidów w centralnej części Szczyrku.
Dzięki unikalnej lokalizacji  jest jednym z najwyżej położonych hoteli w Szczyrku, co daje możliwość podziwiania przepięknych, górskich panoram wprost z okien naszych przytulnych pokoi.
To idealna baza do całorocznego wypoczynku i relaksu.Hotel specjalizuje się w organizacji pobytów rodzinnych,wczasów odchudzających, romantycznych weekendów. Szczególnie pięknie jest tutaj zimą, dlatego zapraszamy na ferie zimowe, rodzinne Święta i Sylwestra do Szczyrku.

Zakres obowiązków:

Hotel Elbrus*** Spa&Wellness

zatrudni Kucharza/ Kucharkę śniadaniową

  • przygotowywanie śniadań dla Gości hotelowych

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na wskazanym stanowisku
  • wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu przygotowywania posiłków i pieczenia ciast
  • pasja w tworzeniu i przygotowywaniu potraw
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność
  • aktualna książeczka sanitarna

Firma oferuje:

  • stałą pracę w profesjonalnym zespole
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Jak aplikować - informacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem (w temacie proszę wpisać nazwę stanowiska) na adres: marketing@hotel-elbrus.pl

Uprzejmie informujemy, że po zapoznaniu się z wszystkimi dokumentami skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm. przez ABIS Sp. z o.o."

Kontakt:

Hotel Elbrus SPA & Wellness

ul.Słoneczna 8
43-370 Szczyrk

Adres e-mail: marketing@hotel-elbrus.pl