Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 931        SUBSKRYBUJE: 6959

MECHANIK MASZYN SZWALNICZYCH I UTRZYMANIA RUCHU

Beskidzkie Fabryki Mebli Sp. z o.o. - Jest producentem szerokiej gamy mebli tapicerowanych, od prostych foteli po nowoczesne i eleganckie zestawy wypoczynkowe. Nasze marki handlowe - Meblo-Expo oraz DeVelde, obecne są zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym. Zatrudniamy blisko 300 osób w zakładzie w Bielsku-Białej.

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za zapewnienie sprawności sprzętu technicznego dla utrzymania ciągłości produkcji
  • Dokonywanie napraw, przeglądów, codziennych konserwacji maszyn i urządzeń spawalniczych
  • Modernizacja i regeneracja wyposażenia
  • Rejestrowanie zdarzeń z zakresu napraw, konserwacji , przeglądów
  • Planowanie remontów maszyn i urządzeń
  • Regulacja maszyn w zależności od rodzaju produkcji
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii w zakresie automatyki, elektroniki, elektryki, mechaniki

Wymagania:

  • Znajomość budowy maszyn szwalniczych oraz nowoczesnych urządzeń krojących
  • Znajomość podstaw pneumatyki
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Samodzielność, sumienność, dociekliwość w analizie problemu
  • Odpowiedzialność

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość szkoleń i rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Jak aplikować - informacje:

Prosimy o wysłanie CV z podaniem nazwy stanowiska w tytule e-mail :rekrutacja@mebloexpo.pl  tel. 538235724.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Kontakt:

Beskidzkie Fabryki Mebli Sp. z o.o.

ul.Piekarska 130

Bielsko-Biała 43-300

rekrutacja@mebloexpo.pl