Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 929        SUBSKRYBUJE: 6958

Asystent Pełnomocnika ds. ZSZ

Szczęśniak Pojazdy Specjalne sp. z o.o. to firma produkcyjno-handlowa działająca od 1992 roku w branży motoryzacyjnej, współpracująca z wiodącymi producentami przemysłu motoryzacyjnego jak Iveco, Scania, Volvo, Mercedes Benz czy MAN. Firma produkuje pojazdy specjalne np. pojazdy pożarnicze, wojskowe oraz policyjne. Około 30% pojazdów specjalnych firmy jest eksportowanych do krajów Europy, Azji , Afryki i Ameryki Południowej.

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji systemu zarządzania jakością,
  • pełnienie funkcji Administratora Bezpieczeństwa Informacji,
  • ścisła współpraca z Pełnomocnikiem ds. Jakości.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane na kierunku budowa maszyn, mechanika lub pokrewne),
  • znajomość systemów zarządzania jakością (ISO 9001, ISO 14001, AQAP, WSK), mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej,
  • znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem audytów wewnętrznych,
  • znajomość ustawy o ochronie danych osobowych i Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

Firma oferuje:

  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku w godz. 7-15,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilną pracę w rozwijającej się firmie,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • dostęp do innowacyjnej technologii.

Jak aplikować - informacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą:

Zgodnie z Rozporządzeniem z dnia 27 kwietnia 2016r. O ochronie danych osobowych (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 ) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

na adres e-mail: kadry@psszczesniak.pl

W tytule e-maila prosimy wpisać nazwę stanowiska

KLAUZULA INFORMACYJNA

Przetwarzanie odbywa się na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych- dalej zwane RODO), informujemy, że:

Administratorem danych osobowych jest Szczęśniak Pojazdy Specjalne Sp. z o.o z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Bestwińskiej 105A, 43-346 Bielsko-Biała, adres       e-mail: biuro@psszczesniak.pl tel.: 33 827 34 00. Pani/Pana dane osobowe podane do procesu rekrutacyjnego będą przetwarzane na jego potrzeby zgodnie z art. 221 Kodeksu Pracy oraz 6 ust. 1 lit. c i f.

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes administratora danych. Podanie danych osobowych w zakresie przeprowadzenia procesu rekrutacji jest dobrowolne ale konsekwencją ich niepodania będzie natychmiastowe zniszczenie dokumentów aplikacyjnych i brak możliwości udziału w procesie rekrutacyjnym.

Dane z procesów rekrutacyjnych przetwarzane są do momentu zakończenia danego procesu rekrutacyjnego. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu w tym prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższego celu.

Z praw wskazanych powyżej można skorzystać poprzez:

  • kontakt e-mailowy pod adresem: iod@psszczesniak.pl,
  • kontakt pisemny, za pomocą poczty tradycyjnej pod adresem ul. Bestwińska 105A, 43-346 Bielsko-Biała.

Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu realizacji opisanych wyżej celów, przez okres niezbędny do realizacji tych celów.

Kontakt:

CV oraz LM prosimy nadsyłać na adres e-mail: kadry@psszczesniak.pl

W tytule e-maila prosimy zaznaczyć NAZWĘ STANOWISKA
Dodatkowo prosimy także o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).