Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 931        SUBSKRYBUJE: 6959

Cukiernik / Cukierniczka

Hotel Alpin to miejsce dla każdego. Bliskość stacji narciarskich, szlaków turystycznych, bezpośrednie wyjście z Hotelu na deptak wzdłuż górskiego potoku Żylicy oraz malowniczych pagórków, sprawia, iż z łatwością można korzystać z uroków Szczyrku oraz jego okolicy.

Zakres obowiązków:

Tradycyjne pieczenie i nowoczesne tworzenie...

TO CIEBIE SZUKAMY DO NASZEGO ZESPOŁU CUKIERNI!

Wymagania:

Dla osób:

  • lubiących pracę w zespole
  • pełnych energii i uśmiechu
  • dyspozycyjnych

Szukamy również osób bez doświadczenia.

Firma oferuje:

  • stałą pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość zdobywania doświadczenia

Jak aplikować - informacje:

Prosimy o kontakt tel. 504 244 264

lub przesłanie aplikacji na adres: prokurent@hotel-alpin.pl

Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych; Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Kontakt:

ul. Beskidzka 40
Szczyrk 43-370