Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 929        SUBSKRYBUJE: 6959

Specjalista ds. kadr i płac

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-08-16

Jeśli jesteś kreatywny, ambitny, masz otwarty umysł i nie boisz się nowych wyzwań- wykorzystaj swoją szansę. Dołącz do międzynarodowego środowiska!

CAVATINA HOLDING S.A. to spółka o stabilnej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu w branży nieruchomości. Właściciel kompleksu biurowców klasy A w Krakowie - Business Equal Park, a także Diamentum Office i Carbon Tower we Wrocławiu. Dołącz do pracowników Grupy Kapitałowej CAVATINA HOLDING S.A, lidera rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie szczegółowej dokumentacji pracowniczej (teczki akt osobowych, karty wynagrodzeń i zasiłków chorobowych, ewidencja czasu pracy)
  • sporządzanie umów o pracę, wypowiedzeń, wystawianie świadectw pracy
  • sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych
  • sporządzanie list płac, odprowadzanie składek ZUS i podatku dochodowego od osób fizycznych
  • sporządzanie deklaracji do ZUS, Urzędu Skarbowego, GUS, PFRON
  • ewidencja i rozliczanie urlopów pracowniczych
  • ewidencja zwolnień lekarskich
  • nadzór nad lekarskimi badaniami okresowymi pracowników
  • organizowanie i nadzór nad szkoleniami z zakresu BHP
  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach
  • naliczanie wynagrodzeń
  • udzielanie pracownikom informacji z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • sporządzanie wymaganych przepisami sprawozdań
  • prowadzenie korespondencji związanej z zajęciami z wynagrodzeń

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym samodzielnym stanowisku
  • biegła obsługa programów MS Office, Płatnik
  • mile widziana obsługa programu Symfonia
  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • otwartość na nowe zadania, wyzwania, chęć pracy w dynamicznym otoczeniu
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • orientacja na cele i zadania, inicjatywa, chęć rozwoju i nauki

Firma oferuje:

  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego
  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet benefitów pracowniczych (ubezpieczenie medyczne, multisport)
  • szkolenia językowe i związane z wykonywaną pracą
  • komfortowe warunki pracy
  • dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony pozostałych Współpracowników