Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 923        SUBSKRYBUJE: 6977

Inżynier systemowy - wdrożeniowiec

Nigdy nie byliśmy zdania, że dyplomy i ukończone uczelnie są wyznacznikiem wiedzy. Doświadczenie pokazuje, że najważniejsze są chęć ciągłego uczenia się i pasja. Jeżeli chcesz pracować w gronie pasjonatów – dołącz do nas! Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów i wiele więcej – zobacz, co jeszcze możemy Ci zaproponować!

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie, wdrażanie i administrację środowisk u naszych klientów. Zakres administracji obejmuje konfigurację i utrzymanie działania różnych usług i środowisk opartych na systemach operacyjnych Windows i Linux. Prace administracyjne obejmują konfigurację, bieżącą obsługę, monitoring, tworzenie dokumentacji, identyfikację i rozwiązywanie problemów oraz inne zlecone czynności.

Wymagania:

- znajomość macierzy dyskowych (HP 3PAR,NatApp, EMC), serwerów i zabezpieczania danych (backup)

- znajomość Vmware, Hyper-V lub KVM potwierdzona certyfikatami, znajomość innych technik wirtualizacji będzie dodatkowym atutem

- umiejętność instalacji, konfiguracji i zaawansowanej administracji OS Windows i/lub Linux Serwer

- znajomość zagadnień sieciowych, niezbędnych przy projektowaniu i instalacji środowisk u klienta. (ARUBA, HPE, CISCO, FORTINET)

- bardzo dobra znajomość technologii SAN

- bardzo dobra znajomość środowisk serwerowych opartych na platformie x86_64

- umiejętność dobrania odpowiedniego rozwiązania hardware/software do potrzeb klienta

- znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji technicznej,

- dobra organizacja oraz metodyczne podejście do pracy,

- umiejętność pracy w zespole i realizacji założonych projektów,

- umiejętność pracy pod presją czasu, wykonywania wielu zróżnicowanych zadań oraz wyznaczania priorytetów,

- umiejętność analitycznego myślenia oraz szybkiego identyfikowania i rozwiązywania problemów

- posiadanie certyfikatów potwierdzających umiejętności z zakresu znajomości technologii (np. Microsoft, MCSA Windows, Vmware VCP, HPE MASE, CCNA)

- chęć ciągłego doskonalenia umiejętności,

Firma oferuje:

  • ciekawe projekty,

  • możliwość zdobycia dodatkowego doświadczenia,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • kartę sportową, opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia,

  • otwartość na Twoje pomysły,

  • możliwość udziału w specjalistycznych szkoleniach,

  • dobrą atmosferę w pracy

Jak aplikować - informacje:

Dokumenty aplikacyjne prosimy kierować na adres e-mailowy z dopiskiem w temacie: "Inżynier systemowy- Żywiec)".

Klauzula zgody kandydata:

„Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04), niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez administratora oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez administratora*

*w przypadku chęci wyrażenia przez Pana/Panią zgody na przechowywanie Pana/Pani danych przez administratora w celu ewentualnego uwzględnienia Pana/Pani kandydatury w przyszłych rekrutacjach proszę zamieścić również fragment oznaczony kursywą (zgoda ta jest dobrowolna)”

Informujemy , że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Kontakt:

Infomex Sp. z o.o.

34-300 Żywiec

ul. Wesoła 19B