Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 923        SUBSKRYBUJE: 6977

Pracownik utrzymania ruchu

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-08-16

Firma New Zinc Sp. z o.o. jedna z najnowocześniejszych cynkowni na Śląsku, świadczy usługi dla branży samochodowej, maszynowej i budowlanej z zakresu cynkowania galwanicznego. Istnieje na polskim rynku od 2007 roku, działalność opiera na międzynarodowej tradycji. Firmę wyróżnia wysoka jakość świadczonych usług, nowoczesność oraz doświadczenie wykwalifikowanej kadry. http://www.newzinc.pl/

Zakres obowiązków:

- nadzór oraz zapewnienie prawidłowej pracy linii produkcyjnych i

   oczyszczalni ścieków

- naprawa, konserwacja i przeglądy maszyn i urządzeń

- usuwanie powstałych awarii

Wymagania:

- podstawowe wiadomości z zakresu mechaniki i elektryki

- doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym

- gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

- samodyscyplina, dyspozycyjność

Firma oferuje:

- umowę o pracę

- zatrudnienie bezpośrednio przez firmę

- premię

- pakiet usług medycznych i socjalnych

- dobre warunki pracy

- stabilne zatrudnienie