Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 923        SUBSKRYBUJE: 6977

LABORANT

Firma LONTEX została założona w 1990 roku i od początku swego istnienia działa w branży transportowej. Przełomem w rozwoju firmy było otwarcie w 1996 roku serwisu tachografów z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach. Sukces tego przedsięwzięcia dyktowany wysoką jakością usług oraz renoma zdobywana wśród Klientów, zadecydowały o powstawaniu z roku na rok kolejnych filii – serwisów tachografów.

Zakres obowiązków:

Jeżeli:

  • chcesz pracować w laboratorium wzorującym w stale rozwijającej się firmie,
  • wyjeżdżać służbowo do 5 dni (poniedziałek – piątek, raz w miesiącu),
  • potrafisz obsługiwać przyrządy pomiarowe – to będzie Twoim atutem!

Wymagania:

I spełniasz nasze wymagania:

  • posiadasz wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B,
  • jesteś komunikatywny i samodzielny w pracy.

Firma oferuje:

My zaoferujemy Ci:

  • szkolenia przygotowujące do zawodu,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje do zawodu,
  • dostęp do profesjonalnych narzędzi i urządzeń,
  • dobrą atmosferę w pracy,
  • wynagrodzenie uzależnione od stopnia zaawansowania wiedzy technicznej'

  • teren działania: Czechowice-Dziedzice + wyjazdy służbowe.

Jak aplikować - informacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres:

praca@lontex.pl

W tytule maila prosze wpisać: LABORANT