Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 918        SUBSKRYBUJE: 6965

PRACA DLA MONTERÓW ELEKTRYKÓW- ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO W FIRMIE!

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-08-16

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Zakres obowiązków:

Dla Naszego Klienta, firmy z branży elektrycznej poszukujemy 40 osób na stanowisko MONTERA ELEKTRYKA

- praca przy montażu szaf sterowniczych na podstawie analizy schematów elektrycznych,

- prace z tabelą połączeń.

Wymagania:

- mile widziane wykształcenie zawodowe elektryczne lub elektroniczne,

- znajomość oraz analiza schematów elektrycznych,

- doświadczenie w przewodowaniu (przewody sterownicze),

- wysoka sprawność manualna.

Firma oferuje:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę- ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO W FIRMIE,

- - pracę zmianową - II- III zmiany,
- możliwość zdobycia doświadczenia,
- atrakcyjne wynagrodzenie ( od 18 zł brutto/ godz.),
- nagroda roczna ( wypłacana kwartalnie- 8,5% z wynagrodzenia), premia absencyjna ( za 100% frekwencji przez 3 miesiące - 300 zł)
- kartę Multi Sport ( dofinansowana przez pracodawcę),
- bogaty pakiet socjalny,
- dogodny dojazd - komunikacja miejsca linia nr 10, 20 lub JM BUS od Żywca (JM BUS- bus pracowniczy).