Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 919        SUBSKRYBUJE: 6965

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-08-16

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Zakres obowiązków:

Dla Naszego Klienta, firmy z branży elektrycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko: SPECJALISTY DS. ZAKUPÓW

- współpraca z portfolio międzynarodowych zatwierdzonych dostawców, zaspokajających potrzeby zarówno klientów wewnętrznych, jak
i zewnętrznych,
-tworzenie strategii zakupów krótko i długoterminowej,
-nadzorowanie wyników dostawcy w zakresie: terminowości, minimalnych ilości zakupów, czasu realizacji,
- inicjacja zamówienia na dostawy w systemie, potwierdza dostawy
u dostawców, monitorowanie i śledzenie ich realizacji zgodnie z terminami,
- prowadzenie wszystkich działań w ramach łańcucha dostaw
w odniesieniu do wszystkich towarów i usług zgodnie z zasadami
i procedurami,
- utrzymywanie optymalnego poziomu zapasów,
- dbałość o poprawność danych w systemie SAP,
- współpraca z innymi działami w firmie celem optymalizacji łańcucha dostaw,
- dbanie o rozwój współpracy z dostawcami na partnerskich warunkach.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe (ekonomia, zarządzanie lub pokrewne),
- umiejętność pracy pod presją czasu oraz koordynacji wielu zadań jednocześnie,
- umiejętność współpracy w międzynarodowym zespole,
- umiejętność analizy i szybkiego rozwiązywania problemów,
- doskonałe rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
- doskonała znajomość programów MS Office,
- płynna znajomość języka angielskiego,
-znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.

Firma oferuje:

- stabilne zatrudnienie,
- umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
- atrakcyjne wynagrodzenie,

- bogaty pakiet socjalny,
- możliwość zdobycia doświadczenia,
- pracę w miłej atmosferze, w dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej,
- ciekawą pracę z doświadczonym zespołem i przyjazne miejsce pracy.