Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 989        SUBSKRYBUJE: 6981

Lider magazynu

Proseat jest międzynarodową firma produkcyjną, specjalizującą się w projektowaniu i wytwarzaniu elementów wyposażenia wnętrz samochodów osobowych i dostawczych - zagłówków i podłokietników. Naszymi Klientami są m. in.: Grupa Volkswagen, General Motors, Fiat, BMW, Volvo, Suzuki, Hyundai, Citroen.

Zakres obowiązków:

LIDER MAGAZYNU W PROSEAT ODPOWIADA ZA:

  • efektywne organizowanie pracy pracowników magazynu i firm zewnętrznych, świadczących usługi  z zakresu logistyki na rzecz Proseat,
  • organizacja i koordynacja pracy związanych z obsługą dostaw i wysyłek oraz sporządzanie i administracja dokumentacją,
  • kontrola i koordynacja wewnątrzzakładowych przepływów materiałowych,
  • wsparcie dla innych wydziałów w zakresie obsługi i kontroli systemu ERP: deklaracje, transakcje, stany magazynowe, etykiety,
  • przeprowadzanie szkoleń stanowiskowych dla podległych pracowników i wspieranie poszczególnych obszarów swoim doświadczeniem i umiejętnościami
  • przeprowadzanie i koordynacja inwentaryzacji ciągłych i pełnych dla wybranych obszarów,
  • optymalizacja i rozwój transportu wewnętrznego, a także opieka nad powierzonym sprzętem.

Wymagania:

JEŻELI:

  • jesteś doświadczonym liderem,
  • masz doświadczenie w zakresie systemów i narzędzi zarządzania logistycznego,
  • potrafisz planować przestrzeń magazynową i przepływy materiałowe,
  • masz wykształcenie: średnie lub wyższe – techniczne/logistyczne,
  • znasz zasady sterowania zapasami i logistyką dystrybucji,
  • komunikatywnie znasz język angielskiego,
  • dobrze znasz MS Office i ERP (WMS&MRP)

Firma oferuje:

NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:

  • inwestycje w rozwój pracowników- kierujemy na potrzebne szkolenia, dofinansowujemy naukę języków obcych oraz odwiedzamy targi branżowe,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy poprzez awanse wewnętrzne,
  • atmosferę otwartości i nastawienie na współpracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji oraz dodatki m.in. z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • kartę MULTISPORT i pakiet ubezpieczeń na życie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Jak aplikować - informacje:

CV oraz List Motywacyjny można składać bezpośredno w biurze kadr, przy ul. Elizy Orzeszkowej 26, 43-502 Czechowice-Dziedzice lub na adres email:

agata.suchorska@proseat.de

Informacje można uzyskać pod num,erem telefonu: 509-781-148

Klauzula informacyjna:

Informujemy, iż Administratorem danych osobowych jest PROSEAT Sp. z o.o. (ul. Międzyrzecka 16, 43-382, Bielsko-Biała; tel.: 33 472 32 80), który wyznaczył Inspektora Ochrony Danych mail: data_protection@proseat.de.

Dane przetwarzane są na podstawie art. 221 § 1 Kodeksu Pracy, w celu realizacji procesu rekrutacji, przez okres 12 miesięcy od dnia złożenia aplikacji.
Jeżeli wyrażona została zgoda, dane przetwarzane będą także w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji, do czasu jej cofnięcia, do czego macie Państwo prawo w dowolnym momencie bez wpływu na przetwarzanie danych osobowych przed jej cofnięciem.
Odbiorcami danych będą podmioty zajmujące się obsługą Administratora w zakresie usług informatycznych.
Kandydat ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
PROSEAT sp. z o.o., ul. Elizy Orzeszkowej 26 , Czechowice - Dziedzice, 43-502, NIP: 5470245204
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

PROSEAT sp. z o.o.

ul. Elizy Orzeszkowej 26,

43-502 Czechowice - Dziedzice,

tel. (33) 472 32 80 wew. 115.