Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 989        SUBSKRYBUJE: 6944

Elektryk

Shiloh Industries jest wiodącym dostawcą wyrobów i procesów w  zakresie formowania metali, jak i odlewania magnezu i aluminium, działającym w branży motoryzacyjnej. Od wielu lat z powodzeniem wprowadzamy nowe opatentowane technologie, zapewniające ciągłe doskonalenie naszych procesów na każdym etapie rozwoju, od opracowania koncepcji po wytworzenie części. Posiadamy 26 fabryk na świecie, w Ameryce Północnej, Azji i Europie.
W Bielsku-Białej zlokalizowane są dwa zakłady produkcyjne. Główną wartość dla firmy Shiloh stanowią ludzie, są wyjątkową częścią wszystkiego, co robimy. Bez względu na to, jaką rolę odgrywają w organizacji, pracownicy zawsze mogą liczyć na szacunek i docenienie.

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie w pełnej sprawności ciągów technologicznych i urządzeń produkcyjnych w zakresie układów automatycznego sterowania
  • Diagnozowanie awarii oraz naprawę maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe (elektryk)
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryka w Dziale Urzymania Ruchu firmy Produkcyjnej
  • Znajomość instalacji pneumatycznych i hydraulicznych
  • Posiadanie uprawnień SEP 1kV
  • Umiejętność biegłego czytania dokumentacji elektrycznej
  • Systematyczność i konsekwencja w działaniu
  • Dostępnośc do pracy w systemie 4 brygadowym (praca na  3 zmiany, 1 weekend wolny w miesiącu) na Wydziale Odlewni

Firma oferuje:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Możliwość przyuczenia do zawodu
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, między innymi:

    • Stołówka pracownicza oraz obiady dofinansowane przez firmę
    • Program ubezpieczenia grupowego oraz program emerytalny
    • Podwójne zaproszenie do kina za każde 100 dni bez wypadku
    • „Wczasy pod gruszą”
    • Dopłata do biletów miesięcznych
    • Piknik z licznymi atrakcjami dla pracowników i ich rodzin
    • karta sportowa "Multisport"
    • prywatna opieka medyczna

Jak aplikować - informacje:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ

Kontakt:

Shiloh Industries Sp. z o.o. ul. Wyzwolenia 84 43-300 Bielsko Biała www.shiloh.com