Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 986        SUBSKRYBUJE: 6944

Kierownik Logistyki

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-08-14

Aspiro Consulting - Profesjonalizm kluczem Twojego sukcesu !

Jesteśmy firmą rekrutacyjno-doradczą. Naszym celem jest pomoc organizacjom w szybkim reagowaniu na zmieniające się potrzeby rynku. Ułatwiamy rozwój i pomagamy wytyczać ścieżki zawodowe. Wspieramy pracowników na różnych etapach kariery. Dostarczamy firmom rozwiązania HR, które są niezbędne w dynamicznej i niestałej rzeczywistości biznesowej. Oferujemy doradztwo w zarządzaniu kapitałem ludzkim i organizacją. Pomagamy poprzez rekrutowanie najlepiej przygotowanych specjalistów dla Państwa firm.

Zakres obowiązków:

Obecnie dla jednego z naszych klientów, firmy produkcyjnej o kilkudziesięcioletniej tradycji prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres działań:

• Zapewnienie zgodności przygotowywanej dokumentacji z wymogami prawnymi oraz wewnętrznymi procedurami firmy
• Współpraca z zagranicznymi partnerami firmy w zakresie planowania i organizacji transportu
• Nadzór nad terminowym przepływem towarów
• Współpraca z pozostałymi działami w firmie w obszarze eksportu i importu
• Zarządzanie procesem fakturowania poprzez zapewnienie zgodności faktur z ofertami na usługi logistyczne
• Przygotowywanie raportów transportowych
• Zapewnienie realizacji dostaw do klientów
• Zarządzanie i kierowanie podległym kilkuosobowym zespołem
• Przeprowadzanie analiz logistycznych w celu optymalizacji kosztów logistycznych i poziomu zapasów
• Nadzór nad planowaniem produkcji i łańcuchem dostaw

Wymagania:

• Dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację
• Znajomość międzynarodowych przepisów dotyczących przewozu towarów
• Minimum trzy lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (transport krajowy i zagraniczny)
• Kierunkowe wykształcenie wyższe (transport/logistyka) będzie dodatkowym atutem
• Doświadczenie we współpracy z urzędami celnymi i zewnętrznymi instytucjami i przewoźnikami
• Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office, a zwłaszcza MC Excel
• Zdolności analityczne i bardzo dobra organizacja pracy

Firma oferuje:

• Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premie
• Pracę w nowocześnie zarządzanej firmie
• Duże możliwości rozwoju i wdrażania własnych pomysłów
• Bogaty pakiet szkoleń