Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 929        SUBSKRYBUJE: 6958

Pzedstawiciel Handlowy - branża mięsna

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-08-14

Aspiro Consulting - Profesjonalizm kluczem Twojego sukcesu !

Jesteśmy firmą rekrutacyjno-doradczą. Naszym celem jest pomoc organizacjom w szybkim reagowaniu na zmieniające się potrzeby rynku. Ułatwiamy rozwój i pomagamy wytyczać ścieżki zawodowe. Wspieramy pracowników na różnych etapach kariery. Dostarczamy firmom rozwiązania HR, które są niezbędne w dynamicznej i niestałej rzeczywistości biznesowej. Oferujemy doradztwo w zarządzaniu kapitałem ludzkim i organizacją. Pomagamy poprzez rekrutowanie najlepiej przygotowanych specjalistów dla Państwa firm.

Zakres obowiązków:

Przedstawiciel Handlowy

Region: Bielsko / Andrychów / Wadowice

Zakres czynności:

  • Współpraca z aktualnymi partnerami
  • Bieżący nadzór nad sprzedażą w sieci detalicznej sklepów mięsno-wędliniarskich - analiza raportów, wyznaczanie celów
  • Realizacja strategii sprzedażowych firmy
  • Aktywne pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • Profesjonalna, kompleksowa obsługa klienta w zakresie sprzedaży: przygotowanie ofert, negocjowanie warunków, doradztwo techniczne itp.,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych,
  • Analiza konkurencji i tendencji rynkowych
  • Raportowanie
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania:

  • Minimalnie 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży mięsnej
  • Udokumentowane sukcesy w zdobywaniu nowych klientów
  • Bardzo silna orientacja na wynik
  • Samodzielność i systematyczność w działaniu
  • Zdolności analityczne związane z analizą danych sprzedażowych, rynku i potrzeb klienta
  • Zdolności sprzedażowe
  • Umiejętności zarządcze niezbędne do rozwoju na tym stanowisku
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze + prowizję
  • Stabilną pracę
  • Szkolenia produktowe
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w przyjaznej atmosferze