Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 965        SUBSKRYBUJE: 6977

Główny Specjalista ds. Zakupów

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-08-14

Aspiro Consulting - Profesjonalizm kluczem Twojego sukcesu !

Jesteśmy firmą rekrutacyjno-doradczą. Naszym celem jest pomoc organizacjom w szybkim reagowaniu na zmieniające się potrzeby rynku. Ułatwiamy rozwój i pomagamy wytyczać ścieżki zawodowe. Wspieramy pracowników na różnych etapach kariery. Dostarczamy firmom rozwiązania HR, które są niezbędne w dynamicznej i niestałej rzeczywistości biznesowej. Oferujemy doradztwo w zarządzaniu kapitałem ludzkim i organizacją. Pomagamy poprzez rekrutowanie najlepiej przygotowanych specjalistów dla Państwa firm.

Zakres obowiązków:

Obecnie prowadzimy rekrutację dla jednego z naszych klientów, firmy produkcyjnej o kilkudziesięcioletniej tradycji na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres działań:

  • Realizowanie procesu zakupowego wszystkich materiałów produkcyjnych
  • Optymalizacja parku dostawców, monitorowanie rynku potencjalnych dostawców
    i czynników kosztowych, ze szczególnym uwzględnieniem planów redukcji kosztów
  • Przeprowadzanie przetargów i negocjacji z dostawcami i utrzymywanie stałego kontaktu z dostawcami
  • Prowadzenie rankingu dostawców
  • Definiowanie i wdrażanie oszczędności, koordynacja projektów redukcji kosztów
  • Poszukiwanie i wdrażanie alternatywnych źródeł dostaw
  • Kontrola terminowości i realizacji zamówień
  • Zarządzanie projektami
  • Współpraca z klientem wewnętrznym w realizacji celów firmy
  • Wspieranie i udział w procesach budżetowania
  • Tworzenie raportów z osiągniętych wyników
  • Nadzór nad pracą Działu Zakupów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki handel zagraniczny, logistyka)
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie, znajomość innego języka europejskiego będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w branży tłuszczowej, olejowej mile widziane
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji
  • Umiejętność posługiwania się pakietem Ms Office
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość BOM i systemu ERP

Firma oferuje:

  • Realny wpływ na wszystkie procesy firmowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premią
  • Duże możliwości rozwoju i zmierzenia się z wyzwaniami
  • Pracę w rozpoznawalnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku