Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 929        SUBSKRYBUJE: 6959

Specjalista ds. Marketingu

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-08-14

Aspiro Consulting - Profesjonalizm kluczem Twojego sukcesu !

Jesteśmy firmą rekrutacyjno-doradczą. Naszym celem jest pomoc organizacjom w szybkim reagowaniu na zmieniające się potrzeby rynku. Ułatwiamy rozwój i pomagamy wytyczać ścieżki zawodowe. Wspieramy pracowników na różnych etapach kariery. Dostarczamy firmom rozwiązania HR, które są niezbędne w dynamicznej i niestałej rzeczywistości biznesowej. Oferujemy doradztwo w zarządzaniu kapitałem ludzkim i organizacją. Pomagamy poprzez rekrutowanie najlepiej przygotowanych specjalistów dla Państwa firm.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i wdrażanie strategii oraz kampanii marketingowych i komunikacji marki online
  • Inicjowanie i nadzorowanie działań, tworzących wizerunek marki, w szczególności komunikacji
  • Planowanie, koordynowanie i realizacja planów marketingowych
  • Ścisła kontrola jakości działań marketingowych
  • Codzienna analiza akwizycyjnych kampanii -­ śledzenie skuteczności (Google Analytics, testy A/B, Google Search Console)
  • Przygotowanie, egzekucja i analiza kampanii email oraz sms
  • Prowadzenie działań z zakresu Affiliate Marketing
  • Cotygodniowe raportowanie wyników działań marketingowych
  • Miesięczna analiza działań marketingowych konkurencji
  • Współpraca z innymi działami, w tym Trading’iem i CRM w celu osiągnięcia pożądanych rezultatów
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych w celu aktywnego poszukiwania nowych narzędzi promocji

Wymagania:

  • Wymagane minimum roczne doświadczenie w e-­commerce / afiliacji
  • Wymagane doświadczenie z zakresu; Google Analitycs i AdWords
  • Podstawowe umiejętności edycji prostych kodów HTML (korekcja tekstu, wymiana grafiki itp.)
  • Bardzo wysoka samodyscyplina i samodzielność w działaniu
  • Motywacja do osiągania celów
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Dobra komunikacja interpersonalna
  • Doświadczenie w raportowaniu oraz zaawansowana znajomość Microsoft Excel oraz Office
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub inne połączone z doświadczeniem w marketingu mile widziane
  • Doświadczenie z SalesManago, Income Access mile widziane

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elementy premiowe za wyniki zgodnie z celami
  • Pracę w firmie współpracującej z dużymi i znanymi klientami
  • Szkolenia branżowe