Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 986        SUBSKRYBUJE: 6944

Stażysta działu IT

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-08-14

Niezależna grupa Valeo jest w pełni skupiona na projektowaniu, produkcji i sprzedaży komponentów, zintegrowanych systemów i modułów w branży samochodowej, jest jednym ze światowych liderów dostawców dla branży automotive. Na całym świecie, w 33 krajach zatrudnia ponad 111 000 Pracowników, którzy każdego dnia dzięki swojej energii i zaangażowaniu przyczyniają się do ciągłego rozwoju Valeo. Łącznie Valeo posiada blisko 190 zakładów produkcyjnych oraz 55 centra Badań i Rozwoju, co przyczynia się do realizowania jednej z głównych misji - tworzenie nowych, lepszych rozwiązań motoryzacyjnych.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie operacyjne użytkowników systemów komputerowych,
  • Wsparcie w administrowaniu systemami informatycznymi,
  • Bieżąca obsługa i monitoring systemów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne, również studenci ostatnich lat,
  • Znajomość systemów Microsoft - Windows XP oraz 7, Active Directory,
  • Znajomość obsługi komputerów klasy PC,
  • Znajomość sieci LAN/WAN i protokołów sieciowych,
  • Podstawowa znajomość systemów klasy ERP oraz relacyjnych baz danych,
  • Mile widziana znajomość produktu Lotus oraz Google apps,
  • Komunikatywność,
  • Dokładność oraz sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu.

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie – stawka rosnąca,
  • Kilkunastomiesięczny staż w międzynarodowej firmie produkcyjnej będącej liderem w branży automotive oraz możliwość pozostania w firmie – 70% Stażystów otrzymuje umowy na stałe,
  • Kartę Multisport,
  • Sponsorowane prywatne ubezpieczenie zdrowotne oraz bezpłatną opiekę medyczną na terenie zakładu,
  • Comiesięczną premię za wyniki zakładu, premię wakacyjną oraz świąteczną,
  • Konkursy na propozycje ulepszeń - dla zwycięzców wycieczki zagraniczne;
  • Ciekawe możliwości rozwoju oraz dostęp do narzędzi stosowanych wśród liderów branży automotive,
  • Pakiet szkoleń.