Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 931        SUBSKRYBUJE: 6959

IT Operations EMEA (1st Level Support)

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-08-13

Trelleborg jest światowym liderem rozwiązań uszczelnień polimerowych, które uszczelniają, tłumią i chronią krytyczne aplikacje w wymagającym środowisku. Nasze innowacyjne techniczne rozwiązania zwiększają wydajność dla klientów w zrównoważony sposób.

Będąc częścią Grupy Trelleborg, Trelleborg Sealing Solutions jest wiodącym światowym dostawcą polimerowych rozwiązań uszczelniających.

Ponad 20 zakładów przemysłowych oraz 40 centrów marketingowych na całym świecie wspiera naszych klientów reprezentujących różne gałęzie przemysłu, w tym lotniczy i samochodowy.

Zakres obowiązków:

Administrowanie zadaniami oraz działaniami związanymi z usługami wsparcia dla infrastruktury w Europie. Podstawowe wsparcie dla Polski. Ponadto wsparcie dla innych krajów europejskich (projekty, zadania).

  • Identyfikacja, diagnostyka i rozwiązywanie problemów związanych z infrastrukturą IT na pierwszym poziomie (1st level) jako pierwszy punkt styku z użytkownikiem w sieci Trelleborg
  • Budowanie odpowiednich relacji z użytkownikiem
  • Eskalacja incydentów do wyższych poziomów wsparcia
  • Zarządzanie zdarzeniami oraz umiejętność ustalania priorytetów pracy w oparciu o zdefiniowane SLA
  • Wsparcie użytkowników oraz dostosowanie pracy do wymogów biznesu
  • Szkolenie użytkowników z procesów Trelleborg w celu optymalizacji wykorzystania systemów biznesowych
  • Aktywne uczestnictwo z zadaniach 2 linii wsparcia
  • Aktywne wspieranie rozwoju procesów oraz usług IT
  • Wsparcie we wprowadzaniu poprawionych oraz nowych procesów IT związanych ze standardami Trelleborg IT
  • Wsparcie zarządzania środkami trwałymi zgodnie z wymaganiami Trelleborg IT
  • Rozwijanie własnych umiejętności w ramach powierzonego zakresu kompetencji
  • Dokumentacja problemów, rozwiązań oraz wyników prac w czytelny i przejrzysty sposób
  • Praca zespołowa w celu osiągnięcia wspólnych celów

Wymagania:

  • Wykształcenie inżynierskie lub licencjackie z informatyki
  • Mile widziane doświadczenie w pracy najlepiej w oddziale globalnego IT poparte certyfikatami takimi jak CCNA; MCSE lub równoważnymi
  • Doświadczenie we wdrażaniu, dokumentacji oraz utrzymaniu infrastruktury IT
  • Doświadczenie we współpracy z dostawcami towarów i usług IT
  • Umiejętność zarządzania własnym czasem pracy
  • Umiejętność zaangażowania się w obsługę użytkownika
  • Umiejętność rozwiązywania problemów we współpracy z pozostałymi członkami zespołu
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca codzienną pracę i komunikację w tym języku
  • Chęć pracy w zróżnicowanym kulturowo, dynamicznym środowisku
  • Gotowość do podróży zagranicznych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień automatyzacji produkcji

Firma oferuje:

Osoba, która zostanie zatrudniona na tym stanowisku, będzie pracować dla  Trelleborg Group Information Technology, w Trelleborg Sealing Solutions Polska Oddział w Czechowicach-Dziedzicach.