Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 931        SUBSKRYBUJE: 6959

HANDLOWIEC

KSIBB.PL Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa to dostawca i integrator rozwiązań informatycznych. Prowadzimy działalność głównie na rynku krajowym, ale jesteśmy również dostawcą rozwiązań na rynki Unii Europejskiej. Podstawową ofertę stanowi oprogramowanie do Technicznego Przygotowania Produkcji Monaco, biznesowe rozwiązania klasy ERP firmy COMARCH oraz aplikacje wspierające zarządzanie produkcją tworzone na indywidualne zapotrzebowanie. Podstawowe cele jakie sobie stawiamy to: - zaspokojenie wszelkich potrzeb naszych klientów z obszarów IT, - projektowanie i wdrażanie oprogramowania zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami Klienta, - ciągłe doskonalenia jakości oprogramowania i świadczonych usług, - ciągłe i systematyczne podnoszenie kwalifikacji pracowników, - stałe aktualizowanie oferty o najnowsze rozwiązania spełniające potrzeby naszych klientów. Nasza oferta skierowana jest do firm sektora MSP, biur rachunkowych oraz jednostek administracji publicznej.

Zakres obowiązków:

Firma KSIBB.PL z siedzibą w Bielsku-Białej, zajmująca się produkcją i wdrażaniem oprogramowania w firmach różnej wielkości poszukuje osoby do Działu Handlowego.

Osoba będzie odpowiedzialna za:

  • pozyskiwanie potencjalnych klientów,
  • prowadzenie i aktualizowanie ewidencji klientów w systemie CRM,
  • rozliczanie prowadzonych negocjacji i operacji handlowych oraz szeroko rozumiane działania marketingowe.

Stanowisko wymaga od potencjalnego kandydata samodzielności, wysokiej dyscypliny, orientacji na realizację zamierzonego celu, dobrej organizacji, szybkości działania oraz zaangażowania.

Wymagania:

Poszukiwany kandydat to osoba:

  • z wykształceniem minimum średnim, posiadający doświadczenie w sprzedaży usług;
  • wysoka kultura osobista;
  • zdolności organizacyjne i sprzedażowe;
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów z Klientami;
  • komunikatywność, otwartość i pozytywne nastawienie;
  • terminowe wywiązywanie się ze swoich obowiązków;
  • samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy;
  • prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników;
  • ubezpieczenie grupowe (finansowane przez pracodawcę),
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • pracę w firmie z 20 letnim doświadczeniem na rynku;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • pracę w dynamicznym zespole.

Jak aplikować - informacje:

Prosimy o przesyłanie aplikacji za pomoca Aplikuj

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych; Dz.U. 2002 r., nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Uprzejmie informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w Pani/Pana dokumentach aplikacyjnych jest KSIBB.PL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Jaskrowa 15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia lub usunięcia (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2018 r. poz. 1000).