Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 960        SUBSKRYBUJE: 6971

Terapeuta zajęciowy

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-08-13

Beskidzki Zespół Leczniczo-Rehabilitacyjny jest Samodzielnym Publicznym Szpitalem Rehabilitacyjnym z długoletnim stażem zatrudniającym około 220 pracowników. Podmiotem Tworzącym jest Województwo Śląskie, działamy w oparciu o kontrakt z  NFZ.

Zakres obowiązków:

Beskidzki Zespół Leczniczo - Rehabilitacyjny Szpital Opieki Długoterminowej w Jaworzu ul. Słoneczna 83 zatrudni na umowę cywilnoprawną Terapeutę zajęciowego do pracy na Oddziale dla Dorosłych.

Wymagania:

  • ukończenie szkoły policealnej publicznej lub niepublicznej o uprawnieniach szkoły publicznej i uzyskanie tytułu zawodowego terapeuta zajęciowy lub dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w zawodzie terapeuta zajęciowy lub
  • ukończenie szkoły policealnej publicznej lub niepublicznej o uprawnieniach szkoły publicznej i uzyskanie tytułu zawodowego w zawodzie instruktor terapii zajęciowej lub ukończenie studiów wyższych na kierunku lub w specjalności terapia zajęciowa, obejmujących co najmniej 3 000 godzin kształcenia, w tym 2 000 godzin w grupie treści podstawowych i kierunkowych obejmujących wiedzę z zakresu teorii i technik terapeutycznych i uzyskanie tytułu licencjata

Firma oferuje:

  • godziny pracy do ustalnenia
  • dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony pozostałych Współpracowników