Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 903        SUBSKRYBUJE: 6953

TECHNOLOG PRODUKCJI

Beskidzkie Fabryki Mebli Sp. z o.o. - Jest producentem szerokiej gamy mebli tapicerowanych, od prostych foteli po nowoczesne i eleganckie zestawy wypoczynkowe. Nasze marki handlowe - Meblo-Expo oraz DeVelde, obecne są zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym. Zatrudniamy blisko 300 osób w zakładzie w Bielsku-Białej.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie oraz aktualizacja dokumentacji technologicznej
  • zatwierdzanie i dopuszczanie do produkcji nowych modeli i materiałów pomocniczych
  • dobór odpowiednich materiałów do produkcji - współpraca z działem zaopatrzenia
  • monitorowanie bieżącej produkcji i rozwiązywanie problemów produkcyjnych
  • standaryzacja mebli, bieżąca aktualizacja zmian w dokumentacji technologicznej
  • przygotowywanie kalkulacji i wycen materiałowych

Wymagania:

  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • dobra znajomość programu  CAD 3D – mile widziana znajomość TopSolid
  • biegła obsługa pakietu MS Office
  • kreatywność, samodzielność w działaniu
  • dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana znajomość technologii produkcji mebli
  • mile widziany absolwent szkoły o kierunku drzewnym lub doświadczenie w branży meblarskiej

Firma oferuje:

  • umowa o pracę na pełny etat
  • możliwość rozwoju zawodowego w zgranym zespole  i przyjazne warunki pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wsparcie doświadczonego zespoł
  • pakiety socjalne

Jak aplikować - informacje:

Prosimy o wysłanie swojego zgłoszenia ( CV ) wraz z podaniem nazwy stanowiska w tytule e-maila na adres:

rekrutacja@mebloexpo.pl tel. 538235724

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Kontakt:

Beskidzkie Fabryki Mebli Sp. z o.o.

ul.Piekarska 130

Bielsko-Biała 43-300

rekrutacja@mebloexpo.pl