Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 989        SUBSKRYBUJE: 6981

ELEKTRYK

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-08-10

ZAMEL to polski producent z ponad 25-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń elektrotechnicznych, a także kabli i przewodów. ZAMEL jest producentem inteligentnego systemu oświetlenia LED LEDIX,  bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE, inteligentnego domu EXTA LIFE, urządzeń automatyki budynkowej EXTA, elektrycznych systemów grzewczych MATEC, a także dzwonków i gongów SUNDI.

Firma ZAMEL w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • usuwanie bieżących awarii maszyn i instalacji w zakresie elektrycznym
  • prowadzenie przeglądów prewencyjnych, remontów maszyn i instalacji zgodnie z planem przeglądów
  • współpraca z innymi działami w zakładzie

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne o kierunku elektrycznym
  • umiejętność szybkiego reagowania w przypadku awarii
  • mile widziana doświadczenie na stanowisku elektryka

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • korzyści pozapłacowe