Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 923        SUBSKRYBUJE: 6977

Asystent ds. księgowości

SPM Poland to operator logistyczny, który specjalizuje się w outsourcingu usług logistycznych. SPM jest największym w Polsce dostawcą usług dla branży automotive. Jednocześnie systematycznie wprowadza najlepsze rozwiązania dla innych branż.

Zakres obowiązków:

  • Księgowanie faktur zakupowych,
  • Wprowadzanie przelewów w systemie bankowym,
  • Księgowanie wyciągów bankowych oraz raportów kasowych,
  • Wprowadzanie danych do system SAP
  • Łączenie danych w systemie
  • Przygotowywanie zestawień i raportów
  • Ścisła współpraca z działem finansowym i kontrolingu

Wymagania:

  • Dobrej znajomości pakietu MS Excel
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Mile widziani absolwenci lub studenci kierunków:
    • Ekonomia
    • Finanse i księgowość
    • Rachunkowość
    • Międzynarodowe stosunki gospodarcze

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę
  • Elastyczne godziny ropoczęcia pracy (między 7:00 a 9:00)
  • Możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń w pracy z systemem SAP
  • Możliwość skorzystania z transportów pracowniczych oraz stołówki

Jak aplikować - informacje:

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie aktualnego cv na adres rekrutacje@sistema.com.pl

lub kontakt telefoniczny pod numerem 508 464 716

Prosimy o uwzględnienie w dokumentach rekrutacyjnych poniższych zgód. Nie są one wymagane, bez nich jednak nie będziemy mogli wziąć pod uwagę Twoich uprawnień/umiejętności, a także zatrzymać Twojego CV dla potrzeby przyszłych rekrutacji.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji w SPM Poland Sp. z o. o.
  • Wyrażam zgodę na potrzeby na potrzeby przyszłych rekrutacji w SPM Poland Sp. z o.o

Kontakt:

SPM Poland Sp. z o.o. (Grupa Sistema Poland)

PL 43-150 Bieruń, ul. Turyńska 135