Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 897        SUBSKRYBUJE: 6953

Przedstawiciel handlowy

P.H.U. BARTEX działa na rynku od 2007 roku. W początkowym okresie istnienia firmy profil działalności skupiał się głównie na usługach transportowych i spedycyjnych. Pod koniec 2007 roku rozpoczęliśmy sprowadzanie materiałów opałowych z Czech. Szybko dzięki bardzo atrakcyjnym cenom i wysokiej jakości oferowanych produktów zyskaliśmy wielu zadowolonych Stałych Klientów oraz staliśmy się centrum zaopatrywania w opał dla wielu składów, hurtowni oraz sklepów wielkopowierzchniowych, w tym hipermarketów.

Zakres obowiązków:

  • poszerzanie bazy kontaktów poprzez pozyskiwanie nowych Klientów
  • dbanie o aktualnych Klientów firmy - obsługę Klientów kluczowych
  • realizację celów sprzedażowych

Wymagania:

  • doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu Klientów
  • zaangażowanie i samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • dobrą organizację pracy własnej
  • czynne  prawo jazdy kat. B
  • mile widziane - znajomość branży węglowej

Firma oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowa o pracę

Jak aplikować - informacje:

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres: bartextran@interia.pl

Dodatkowe informacje można również uzyskać pod nr tel: 504 096 211

Prosimy o dołączenie oświadczenia o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie przez ATRIA POLSKA SP. Z O.O (zgodnie z ustawą z dn. 1997.08.29 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 833).

Kontakt:

Karolina Bartniczek

tel. 510-108-295