Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 929        SUBSKRYBUJE: 6960

Specjalista ds. marketingu internetowego

Partner Rozwoju wspiera Klientów w tworzeniu przyjaznych miejsc pracy. Specjalizuje się w usługach związanych z zarządzaniem personelem głównie w zakresie rekrutacji, rozwoju kompetencji, odkrywaniu talentów, coachingu biznesowym, badaniu satysfakcji pracowników. Realizuje projekty HRowe, szkoli managerów i właścicieli firm, wdraża zmiany organizacyjne.

Zakres obowiązków:

Dla naszego Klienta specjalizującego się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań marketingowych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kolejnych pracowników na stanowisko:

Specjalista ds. marketingu internetowego K/M

Miejsce pracy: SKOCZÓW

nr referencyjny: SMI/07/A18

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Badanie potrzeb klienta i doradztwo w zakresie doboru właściwych rozwiązań
  • Tworzenie kampanii marketingowych
  • Sprzedaż rozwiązań i produktów związanych z marketingiem internetowym

  • Budowanie i rozwijanie relacji z klientami

  • Przygotowanie ofert handlowych

  • Raportowanie i prowadzenie dokumentacji

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z projektowaniem strategii marketingowych

  • Wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe
  • Umiejętność skutecznego stosowania technik marketingowych
  • Wykształcenie kierunkowe

  • Komunikatywność, optymizm, proaktywność,

  • Umiejętność badania potrzeb klientów

  • Łatwość nawiązywania i podtrzymywania relacji

  • Czynne prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez klienta w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w godzinach 8:00- 16:00

  • Atrakcyjne zarobki, prowizje i premie

  • Liczne szkolenia

  • Pracę w innowacyjnej firmie, możliwości rozwoju zawodowego

  • Samochód służbowy

Jak aplikować - informacje:

CV  z dopiskiem SMI/07/A18 prosimy nadsyłać na adres: rekrutacja@partnerrozwoju.pl

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2018 r. poz. 1000 z późn. zm.), Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz innymi przepisami regulującymi ochronę danych osobowych. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne."

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Partner Rozwoju z siedzibą w 43-300 Bielsko-Biała, ul. Emilii Plater 18A/7. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Partner Rozwoju drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania.
Informujemy ponadto o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Partner Rozwoju prosimy o kontakt pod adresem e-mail: rekrutacja@partnerrozwoju.pl

Kontakt:

rekrutacja@partnerrozwoju.pl