Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 913        SUBSKRYBUJE: 6950

FREZER

ULTER-SPORT SP. Z O.O. obok  swojej długoletniej działalności w zakresie rynku części i akcesoriów samochodowych oraz rynku tuningowego  jako kierunkach zbytu swoich produktów,  firma ULTER–SPORT aktywnie i dynamicznie rozwija produkcję dla potrzeb segmentu Automotive w zakresie dostaw komponentów do układów wydechowych będących pierwszym wyposażeniem samochodów. Realizowana jest produkcja dla uznanych wytwórców samochodów zarówno w kraju jak i za granicą.

Zakres obowiązków:

Do obowiązków na tym stanowisku należeć będzie:

  • Ustawianie oraz obsługa maszyn – tokarki oraz frezarki konwencjonalnej,
  • Dobór narzędzi i parametrów toczenia / frezowania,
  • Wykonywanie detalu zgodnie z rysunkiem technicznym,
  • Kontrola jakości wykonanych prac,
  • Konserwacja bieżąca obrabiarek.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy

  • Znajomości zasad       obróbki skrawaniem
  • Biegła umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Bardzo dobra znajomość obsługi maszyn CNC i ich programowania G – kod
  • Obsługa       komputera w zakresie obsługi systemu WINDOWS ,word, exel itp.
  • Umiejętność prowadzenia dokumentacji maszyn i wykonanych detali

Firma oferuje:

Nasz klient oferuje- ciekawą pracę w branży motoryzacyjnej,

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • dofinansowanie do pakietu medycznego
  • grupowe ubezpieczenie PZU
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenie na życie
  • szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Jak aplikować - informacje:

CV prosimy kierować na adres: azyrek@ulter.com.pl

W aplikacji proszę o umieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji (w CV i/lub w liście motywacyjnym) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Ulter-Sport Sp. Z o.o., ul Wyzwolenia 24, 34-350 Węgierska Górka.(zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO).”

  Chcąc wziąć udział w przyszłym procesach rekrutacyjnych prowadzonych do naszej firmy, prosimy o umieszczenie dodatkowo poniższej klauzuli:

 “Wyrażam również zgodę na zachowanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych mojej aplikacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez lub na rzecz administratora danych.”

Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Ulter-Sport Sp. z o.o., ul. Wyzwolenia 24, 34-350 Węgierska Górka.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w następujących celach:

- przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę, w ramach którego przesyłasz  nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne;

- przeprowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska , jeżeli wyraziłeś na to odrębną zgodę

- dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przeprowadzenia rekrutacji:

- na stanowisko, którego dotyczy Twoje zgłoszenie rekrutacyjne: przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji i wyłonienia kandydata, a następnie przez okres 6 miesięcy na wypadek, gdyby z jakichkolwiek względów firma musiała powtórzyć proces rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez okresod

2 lat od przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego;

- oparciu o zgodę na przyszłe rekrutacje przez okres 3 lat od przesłania zgłoszenia

W zakresie w jakim przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie zgody - do momentu jej cofnięcia, a gdy na podstawie prawnie uzasadnionego interesu w zakresie dochodzenia lub obrony roszczeń – przez okres 3 lat bądź dłużej jeżeli wynika to z przepisów prawa.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom systemów informatycznych.

Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych

Podanie danych osobowych w dokumentach aplikacyjnych w zakresie wynikającym z Kodeksu pracy   jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania tych danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

 Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji. Podanie danych osobowych przekraczających zakres danych osobowych wymaganych przez przepisy Kodeku pracy oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie tych dodatkowych danych osobowych na potrzeby danej rekrutacji.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem kadry@ulter.com.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Kontakt:

ULTER-SPORT SP. Z O.O.

Kontakt:

P. Anna Żyrek

(33) 860 49 54

azyrek@ulter.com.pl