Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 923        SUBSKRYBUJE: 6977

Pielęgniarka/ Pielęgniarz Oddziałowy

Fresenius Medical Care to największy na świecie międzynarodowy dostawca produktów i usług dializacyjnych dla pacjentów z przewlekłą niewydolnością nerek. Innowacyjne produkty i nowoczesne terapie medyczne zapewniają najwyższą jakość leczenia pacjentów. W Polsce Fresenius Medical Care Polska zaopatruje szpitale i stacje w całym kraju od blisko 30 lat. Od 2000 firma prowadzi także własne stacje dializ poprzez spółkę Fresenius Nephrocare Polska.

Zakres obowiązków:

Fresenius Nephrocare Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydatek/ kandydatów na stanowisko:

Pielęgniarki Oddziałowej

          Miejsce pracy: stacja dializ w Bielsku-Białej

Wymagania:

  • Wykształcenie: średnie lub wyższe  pielęgniarskie.
  • Szkolenie podyplomowe: pożądany kurs kwalifikacyjny z zakresu nefrologii i dializoterapii.
  • Doświadczenie zawodowe: pożądane min. 3 lata pracy na stanowisku pielęgniarki dializacyjnej.
  • Podstawowa  znajomość  zasad organizacji pracy w placówkach medycznych.
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych, predyspozycje do zarządzania zespołem.
  • Obsługa komputera w biegłym stopniu.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Staż pracy na stanowisku pielęgniarki oddziałowej lub doświadczenie w zakresie zarzadzania  zespołem.

Firma oferuje:

  • Formę zatrudnienia -  wg preferencji kandydata: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze etatu lub na kontrakcie.
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia.
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentem na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego, m.in. poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach, konferencjach naukowych.
  • Wsparcie i rozwój w roli lidera zespołu pielęgniarskiego.

Jak aplikować - informacje:

W grupie  Fresenius Medical Care wszystkich pracowników łączy wspólny cel: zdrowie naszych pacjentów.
Będziemy zaszczyceni jeśli dołączysz do naszego zespołu.

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji  (cv wraz z kopiami: dyplom ukończenia szkoły lub studiów, prawo wykonywania zawodu, dyplomy ukończonych kursów lub szkoleń + list motywacyjny z zamieszczeniem klauzuli o ochronie danych osobowych  na adres e-mail:

Skontaktujemy się  z wybranymi kandydatami.

Klauzula:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodniez Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ("RODO").

Kontakt:

Fresenius Nephrocare Polska Sp. z o.o.
ul. Krzywa 13
60-118 Poznań