Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 923        SUBSKRYBUJE: 6977

Diagnosta- elektryk samochodowy

Firma British Car jest Autoryzowanym Dilerem marek Jaguar i Land Rover. Oferujemy także profesjonalną obsługę serwisową, realizując okresowe przeglądy samochodów, kompleksowe naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.Z uwagi na duże wymagania jakie stawia rynek samochodowy w segmencie premium, poszukujemy osób kompetentnych i pełnych zaangażowania.

Zakres obowiązków:

Poszukujemy do naszego zespołu w Dziale Serwisu kandydatów na stanowisko: Diagnosta- elektryk samochodowy

Podstawowy zakres obowiązków:

  • wykonywanie napraw i diagnozowanie usterek elektrycznych samochodów
  • pełnienie funkcji Technika Diagnosty Jaguar Land Rover
  • doposażanie samochodów w akcesoria i układy zabezpieczeń przed kradzieżą
  • naprawa samochodów Jaguar Land Rover- specjalnośc elektryka i elektronika samochodowa

Wymagania:

  • znajomość zagadnień związanych z elektroniką i mechaniką samochodową
  • umiejętność czytania schematów i dokumentacji technicznej
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi oraz znajomość obsługi urządzeń diagnostycznych
  • min. 2 letni staż pracy w warsztacie przy naprawach samochodów
  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków oraz odpowiedzialność za swoją pracę
  • prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • oferujemy stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia do realizacji obowiązków
  • pewnie zatrudnienie
  • pracę w miłej atmosferze
  • perspektywę rozwoju zawodowego

Jak aplikować - informacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV zawierających klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych poprzez przycisk APLIKUJ

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
BRITISH CAR SP Z O O, ul. Sarni Stok 1, , 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 5472054394
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.