Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 929        SUBSKRYBUJE: 6959

Sprzątacz/-ka - praca jednozmianowa od PN-PT

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-08-13

Polsport S.A. w Bielsku Białej to przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji szerokiej gamy wyrobów przeznaczonych do kompleksowego wyposażenia obiektów sportowych. Jesteśmy wiodącym w Polsce producentem sprzętu dla wielu dyscyplin sportowych. Nasze wyroby sprzedajemy do ponad 40 krajów świata, w których marka naszych produktów cieszy się wysokim uznaniem.

Zakres obowiązków:

  • utrzymywanie stanu czystości na terenie firmy,
  • utrzymanie porządku w pomieszczeniach firmy
  • inne prace porządkowe wynikające z bieżących potrzeb,

Wymagania:

  • dobry stan zdrowia,
  • doświadczenie w sprzątaniu,
  • dobra organizacja pracy
  • sumienność, dokładnośc, samodzielnośc, punktualność.

Firma oferuje:

- praca stała jednozmianowa od poniedziałku do piątku,
- umowę o pracę na cały etat z opłacaniem składek ZUS
- zatrudnienie bezpośrednio przez firmę

- wynagrodzenia wypłacane zawsze terminowo
- świadczenia z ZFŚS