Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1078        SUBSKRYBUJE: 7148

Asystent/ka ds. administracji celnej z j. angielskim - przyuczenie

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-07-25

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2017 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 62000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Zakres obowiązków:

Dla międzynarodowej firmy, w związku z jej dynamicznym rozwojem, poszukujemy 2 osoby na stanowisko: Asystent/ka ds. administracji celnej z j. angielskim - przyuczenie

• Nadzór nad procesem zbierania i weryfikacji niezbędnych informacji celnych i podatkowych,
• Przygotowywanie i dostarczanie wymaganych dokumentów do organów celnych,
• Sporządzanie deklaracji Intrastat,
• Archiwizowanie dokumentacji celno-podatkowej.

Wymagania:

Wymagania:

• Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane: Transport, Logistyka),
• Znajomość pakietu MS Office,
• Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
• Znajomość języka angielskiego na poziomie min.B1,
• Mile widziana znajomość języka włoskiego lub francuskiego,
• Chęć nauki,
• Bardzo dobra obsługa komputera,
• Terminowość i rzetelność,
• Samodzielność,
• Bardzo dobra organizacja czasu pracy.

Firma oferuje:

Oferujemy:

• Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę,
• Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę,
• Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
• Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa plus premie,
• Pakiet benefitów pracowniczych: kursy językowe, prywatna opieka medyczna, oraz wiele innych.
• Niezbędne narzędzia do pracy.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.

Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej.