Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1047        SUBSKRYBUJE: 6884

recepcjonistka / recepcjonista

Randstad jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań z zakresu doboru personelu. Specjalizujemy się w usługach z dziedziny doradztwa personalnego oraz zatrudnienia tymczasowego. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 20 lat.

Zakres obowiązków:

Szukasz pracy, w której Twoja łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętności organizacyjne jednocześnie zostałyby dostatecznie docenione? Tak się składa, ze poszukujemy właśnie osoby na stanowisko pracownika recepcji w domu wczasowym. Nie wahaj się i aplikuj od razu po przeczytaniu oferty!

  • obsługa recepcji i gości
  • bieżące wsparcie administracji

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie: dzień, noc, dwa dni wolnego
  • dokładność i zaangażowanie
  • doświadczenie w pracy o charakterze biurowym

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w branży hotelarskiej
  • pracę w systemie: dzień, noc, dwa dni wolnego
  • możliwość korzystania z noclegu na terenie obiektu
  • wynagrodzenie zasadnicze plus dodatek zmianowy

Jak aplikować - informacje:

Zaintetresowane osoby zapraszmay do zaaplikowania na powyższą ofertą - wystarczy kliknąć:

Oferta pracy tymczasowej

Randstad Polska Sp. z o.o.

Agencja Zatrudnienia (47)

Kontakt:

Randstad Polska Sp. z o.o.

ul. Gazownicza 5

43-300 Bielsko-Biała

T + 48 33 472 48 88 lub + 48 33 472 52 02

F + 48 33 472 48 89