Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 929        SUBSKRYBUJE: 6959

Pomocnik Cukiernika JELEŚNIA

Obecnie Spółdzielnia działa w branży handlowej, piekarniczo-cukierniczej, gastronomicznej oraz hotelarskiej. Zatrudnia 120 pracowników. Zrzesza 120 członków. Kluczowymi obiektami służącymi turystom są Stara Karczma oraz zbudowane obok niej i oddane do użytku w 2008 roku Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Vesta w Jeleśni. https://sthpilsko.com.pl/

Zakres obowiązków:

STH Pilsko w Jeleśni poszukuje Cukiernika/ Pomocnika Cukiernika

Miejsce pracy: JELEŚNIA (obok Żywca)

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność
  • chęć do podjęcia stałej współpracy

Firma oferuje:

  • umowa o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • przewidujemy także możliwość zatrudnienia w formie pracy dodatkowej, a także przyuczenie do zawodu

Jak aplikować - informacje:

Oferujemy umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

i.kitka@sthpilsko.com.pl

tel.  664 761 265

Kontakt:

Spółdzielnia Turystyczno-Handlowa "Pilsko"

34-340 Jeleśnia ul. Jana Kazimierza 1