Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1113        SUBSKRYBUJE: 7110

SPAWACZ MIG/MAG

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-08-09

ULTER-SPORT SP. Z O.O. obok  swojej długoletniej działalności w zakresie rynku części i akcesoriów samochodowych oraz rynku tuningowego  jako kierunkach zbytu swoich produktów,  firma ULTER–SPORT aktywnie i dynamicznie rozwija produkcję dla potrzeb segmentu Automotive w zakresie dostaw komponentów do układów wydechowych będących pierwszym wyposażeniem samochodów. Realizowana jest produkcja dla uznanych wytwórców samochodów zarówno w kraju jak i za granicą.

Zakres obowiązków:

 Dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjno-handlowa branży Automotive zaprasza do aplikowania na stanowisko: SPAWACZ MIG  MAG

Do Twojego zakresu obowiązków należało będzie:

  • montaż i spawanie podzespołów układów wydechowych metodą MIG/MAG
  • montaż podzespołów w oparciu o rysunki techniczne

Wymagania:

  • uprawnienia spawalnicze MIG/MAG
  • chęć do pracy i do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności
  • dbałość o szczegóły i staranne wykonywanie spoin
  • umiejętność spawania nierdzewki będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • dofinansowanie do pakietu medycznego
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenie na życie
  • szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku