Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1047        SUBSKRYBUJE: 6884

Specjalista ds. kredytów i pożyczek

Centrum9 to zespół profesjonalnych doradców finansowych, którzy dołożą wszelkich starań, abyś wybrał najlepszą dla siebie ofertę.

Zakres obowiązków:

Poszukujemy pracownika do biura kredytowego na samodzielne stanowisko jako Specjalista ds. kredytów

Osoba ta będzie odpowiedzialna za:

  • obsługę klientów, dbanie o wizerunek firmy
  • spisywanie wniosków, umów, analiz z klientami
  • przedstawianie ofert bankowych, porównywanie ofert
  • sprzedaż kredytów bankowych, chwilówek, pożyczek i innych rozwiązań finansowych dla naszego klienta

Wymagania:

  • umiejętność budowania trwałych relacji z Klientem
  • umiejętności sprzedażowe (rozpoznawanie potrzeb klienta)
  • determinacja w dążeniu do celu
  • zaangażowanie
  • realizacja określonych planów sprzedażowych
  • umniejętność samodzielnego zarządzania placówką
  • zdolności negocjacjyjne
  • biegła znajomość komputera
  • żyłka handlowca
  • wykształcenie min. średnie

Firma oferuje:

  • pracę od godziny 9:00 do 17:00
  • podstawę + premię za wyniki sprzedażowe
  • pakiet prywatnej opieki medycznej PZU
  • kartę multisport
  • karty upominkowe
  • szkolenie na wyżej wymienione stanowisko

Jak aplikować - informacje:

CV prosimy kierować na adres: praca@centrum9.pl

Osoby, które nie są zainteresowane pracą prosimy o nie wysyłanie cv.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Centrum9 Blaut Barbara z siedzibą w Kozach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

*Obowiązek Informacyjny z RODO od 25 maja 2018
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż: Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Barbara Blaut prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Blaut Barbara Niezależny Operator Finansowy Centrum9 z siedzibą w Kozach przy ul. Bielskiej 37, NIP 937 - pokaż numer telefonu - 7 Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacji na podstawie wyrażonej zgody w/w zakresach. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu usunięcia zgody lub zakończenia procesu rekrutacji - stosownie do zakresu udzielonej zgody. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie (00-193) Warszawa, ul. Stawki 2, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne.

Kontakt:

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres mailowy: praca@centrum9.pl

bądź listem na adres:

Niezależny Operator Finansowy "Centrum9"

ul. Bielska 37,

43-340 KOZY