Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1078        SUBSKRYBUJE: 7148

Specjalista ds. kredytów i pożyczek

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-07-20

Centrum9 to zespół profesjonalnych doradców finansowych, którzy dołożą wszelkich starań, abyś wybrał najlepszą dla siebie ofertę.

Zakres obowiązków:

Poszukujemy pracownika do biura kredytowego na samodzielne stanowisko jako Specjalista ds. kredytów

Osoba ta będzie odpowiedzialna za:

  • obsługę klientów, dbanie o wizerunek firmy
  • spisywanie wniosków, umów, analiz z klientami
  • przedstawianie ofert bankowych, porównywanie ofert
  • sprzedaż kredytów bankowych, chwilówek, pożyczek i innych rozwiązań finansowych dla naszego klienta

Wymagania:

  • umiejętność budowania trwałych relacji z Klientem
  • umiejętności sprzedażowe (rozpoznawanie potrzeb klienta)
  • determinacja w dążeniu do celu
  • zaangażowanie
  • realizacja określonych planów sprzedażowych
  • umniejętność samodzielnego zarządzania placówką
  • zdolności negocjacjyjne
  • biegła znajomość komputera
  • żyłka handlowca
  • wykształcenie min. średnie

Firma oferuje:

  • pracę od godziny 9:00 do 17:00
  • podstawę + premię za wyniki sprzedażowe
  • pakiet prywatnej opieki medycznej PZU
  • kartę multisport
  • karty upominkowe
  • szkolenie na wyżej wymienione stanowisko