Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1078        SUBSKRYBUJE: 7148

Foreign Language Specialist (French) – praca zdalna

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-07-14

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2017 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 62000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Zakres obowiązków:

Szukasz ciekawych doświadczeń zawodowych?
Czekamy właśnie na Ciebie!

Obecnie dla naszego klienta, właściciela jednego z największych na świecie sklepów internetowych, poszukujemy 8 Kandydatek /Kandydatów na stanowisko:
Foreign Language Specialist (French) - praca zdalna

Obowiązki:

• Odsłuchiwanie obcojęzycznych nagrań oraz tworzenie ich transkrypcji (praca zdalna).

Wymagania:

Wymagania:

• Biegła znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie na poziomie min. C1,
• Znajomość języka angielskiego - poziom B1,
• Umiejętność obsługi komputera i szybkiego przyswajania nowych programów.

Firma oferuje:

Oferujemy:

• Umowa o pracę,
• Pracę na pełny etat,
• Elastyczne godziny pracy,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Praca zdalna,
• Pracę przy innowacyjnym, międzynarodowym projekcie,
• Dodatkowe benefity: opieka medyczna, karta sportowa,
Docelowo możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.

Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej.