Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1047        SUBSKRYBUJE: 6884

Automatyk przemysłowy

Firma nasza zajmuje się szeroko pojętymi zagadnieniami sterowania i automatyzacji procesów przemysłowych. W chwili obecnej nasze działania skupiają się na przemyśle spożywczym, chemicznym, papierniczym, tworzyw sztucznych, elektrycznym, samochodowym, prowadzimy także prace dla oczyszczalni ścieków.

W związku  z dynamicznym rozwojem firma Kniff Automation zatrudni automatyka przemysłowego na stanowisko utrzymania ruchu.

Zakres obowiązków:

  • naprawy giętarek, wtryskarek, robotów przemysłowych
  • naprawy innych urządzeń w zakresie elektrycznym
  • okresowe przeglądy maszyn

Wymagania:

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • znajomość układów automatyki przemysłowej
  • uprawnienia SEP
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe

Firma oferuje:

  • umowę o pracę
  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Miejsce pracy : Tychy
  • Praca dwuzmianowa.

Jak aplikować - informacje:

Oferty prosimy przesyłać na adres mailowy : serwis@kniff.com.pl

Wszelkie informacje dotyczące rekrutacji pod numerem telefonu 509 607 569