Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1125        SUBSKRYBUJE: 7115

Logistyk

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-07-30

Aluform Sp. z o.o.

Zakres obowiązków:

  • Organizacja transportu do klienta zewnętrznego,
  • Organizacja transportu do klienta wewnętrznego,
  • Wypisywanie dokumentów transportowych,
  • Nadzór nad terminowym załadunkiem,
  • Analiza dostępności opakowań do bieżącej produkcji,
  • Komunikacja z magazynem centralnym Kęty
  • Analiza kosztów transportowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub logistyczne,
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego (mile widziany poziom komunikatywny),
  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy w obszarze transportu,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Zdolność analitycznego myślenia,
  • Sumienność i rzetelność w wykonywaniu pracy

Firma oferuje:

  • Dołącz do zespołu specjalistów, którzy uczestniczą w rozwoju firmy,
  • Rozwijaj swoje umiejętności przy wsparciu kolegów, korzystając z adekwatnego pakietu szkoleń,
  • Zbuduj swoją karierę w firmie o ugruntowanej, stabilnej pozycji na rynku,
  • Dodatkowe benefity - opieka medyczna dla pracownika i członków najbliższej rodziny, pracowniczy program emerytalny.