Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1099        SUBSKRYBUJE: 6784

Elektryk - Automatyk

Zakład Gospodarki Odpadami S.A. jest firmą zajmującą się kompleksowym zagospodarowaniem odpadów z miasta Bielska-Białej i gmin powiatu bielskiego poprzez ich przetwarzanie, odzysk surowców wtórnych oraz unieszkodliwianie na składowisku pozostałości poprocesowych i jest jednym z najnowocześniejszych zakładów zagospodarowania odpadów w Polsce.

Dążymy do ograniczania do minimum strumienia odpadów kierowanych na składowisko. Koncentrujemy się na odzysku odpadów o charakterze surowców wtórnych, demontażu odpadów wielkogabarytowych oraz budowlanych, uzyskaniu po procesie kompostowania bezpiecznych dla środowiska produktów.

Zakres obowiązków:

  • Odczyty bieżącego zużycia czynników energetycznych (energia elektryczna, gaz, itp.)
  • Obsługa i utrzymanie sprawności technicznej sieci i urządzeń
  • Obsługa i utrzymanie sprawności technicznej stacji transformatorowych rozdzielni elektrycznych nN i SN oraz szaf sterujących
  • Przegląd linii sortowni,  kompostowni, podczyszczalni oraz pozostałych obiektów, maszyn i urządzeń i ich konserwacja zgodnie z harmonogramem przeglądów i remontów
  • Bieżący serwis i naprawa linii sortowni,  kompostowni, podczyszczalni oraz pozostałych obiektów, maszyn i urządzeń
  • Dbałość o czystość i sprawność maszyn, urządzeń oraz narzędzi znajdujących się na wyposażeniu
  • Wykonywanie czynności konserwacyjnych przyrządów pomiarowych
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych na czynnych instalacjach
  • Organizacja pracy i nadzór na stanowiskach roboczych

Wymagania:

Od kandydata na powyższe stanowisko oczekujemy:

  • Wykształcenie minimum średniego
  • Uprawnień SEP eksploatacyjnych do 15 kV
  • Uprawnień do wykonywania pomiarów urządzeń elektrycznych do 1 kV
  • Minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętności czytania dokumentacji i schematów elektrycznych
  • Znajomości automatyki przemysłowej
  • Umiejętności samodzielnej pracy, podejmowania decyzji, odpowiedzialności

Firma oferuje:

  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość podwyższenia kwalifikacji zawodowych,
  • Dodatkowe benefity i świadczenia pracownicze (m.in. prywatna opieka medyczna, korzystne pakiety ubezpieczeniowe, świadczenia socjalne z ZFŚS)

Jak aplikować - informacje:

CV prosimy przesyłać za pomoca APLIKUJ

KLAUZULA INFORMACYJNA W PROCESIE REKRUTACJI

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 6 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zakład Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Krakowska 315 d, zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

Kontakt:

Zakład Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej
ul. Krakowska 315 d
43-300 Bielsko-Biała

telefonicznie: 33 82 97 590 w. 24,

e-mail: unaglik@zgo.bielsko.pl