Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 929        SUBSKRYBUJE: 6962

Ślusarz narzędziowy

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-07-12

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie elementów form do montażu
  • montaż form, pasowanie elementów zgodnie z dokumentacją konstrukcyjną
  • dokonywanie napraw, regeneracji i konserwacji form
  • uczestnictwo w próbach narzędzia oraz dokonywanie poprawek
  • praca w systemie 2-zmianowym
  • dokumentowanie przeprowadzonych prac zgodnie z obowiązującymi procedurami

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • znajomość budowy form wtryskowych oraz systemów stosowanych w formach do przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • znajomość rysunku technicznego, umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • znajomość technik ręcznej obróbki stali,
  • umiejętność posługiwania się szlifierką do płaszczyzn oraz do wałków i otworów
  • sumienność i inicjatywa oraz umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • dokładność i sumienność w realizacji powierzonych zadań
  • preferowane osoby z doświadczeniem, ale również osoby bez doświadczenia ale o sprecyzowanej ścieżce zawodowej chcące uczyć się, rozwijać się i zarabiać w branży narzędziowej

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • szkolenia
  • dodatki socjalne