Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 931        SUBSKRYBUJE: 6959

KONSTRUKTOR – Programista Qt/C++

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-06-26

Firma ZEG-ENERGETYKA z siedzibą w Pszczynie, jest producentem elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej dla energetyki zawodowej i przemysłowej. W związku z ciągłym rozwojem firmy, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku jest tworzenie i rozwój oprogramowania inżynieryjnego do konfiguracji i monitoringu produkowanych urządzeń elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej.

Opis stanowiska:

  • Projektowanie, wytwarzanie, rozwój i utrzymanie oprogramowania na platformę Microsoft Windows

Wymagania:

  • doświadczenie w stosowaniu języka C++
  • podstawowa znajomość frameworka Qt
  • znajomość zagadnień programowania obiektowego
  • umiejętność posługiwania się programem Microsoft Excel

Mile widziane:

  • znajomość języków HTML, CSS, Java, Delphi
  • znajomość dowolnego systemu kontroli wersji
  • znajomość wybranych protokołów transmisji danych
  • znajomość systemów Windows i Linux wraz z narzędziami programistycznymi

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w rozwijającej się firmie o uznanej i stabilnej pozycji na rynku
  • dostęp do najnowszych technologii
  • warunki do rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • wynagrodzenie współmierne do zaangażowania oraz osiąganych wyników