Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1099        SUBSKRYBUJE: 6784

KONSTRUKTOR – Programista Qt/C++

Firma ZEG-ENERGETYKA Oddział Tychy, jest producentem elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej dla energetyki zawodowej i przemysłowej. W związku z ciągłym rozwojem firmy, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku jest tworzenie i rozwój oprogramowania inżynieryjnego do konfiguracji i monitoringu produkowanych urządzeń elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej.

Opis stanowiska:

  • Projektowanie, wytwarzanie, rozwój i utrzymanie oprogramowania na platformę Microsoft Windows

Wymagania:

  • doświadczenie w stosowaniu języka C++
  • podstawowa znajomość frameworka Qt
  • znajomość zagadnień programowania obiektowego
  • umiejętność posługiwania się programem Microsoft Excel

Mile widziane:

  • znajomość języków HTML, CSS, Java, Delphi
  • znajomość dowolnego systemu kontroli wersji
  • znajomość wybranych protokołów transmisji danych
  • znajomość systemów Windows i Linux wraz z narzędziami programistycznymi

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w rozwijającej się firmie o uznanej i stabilnej pozycji na rynku
  • dostęp do najnowszych technologii
  • warunki do rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • wynagrodzenie współmierne do zaangażowania oraz osiąganych wyników

Jak aplikować - informacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego na adres:

e-mail: kariera@zeg-energetyka.pl

ZEG-ENERGETYKA Sp. z o.o

ul. Zielona 27

43-200 Pszczyna

W tytule wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska.

W aplikacji należy umieścić klauzulę o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZEG-ENERGETYKA  Sp. z o.o. umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych w celach związanych z procesem obecnej oraz przyszłych rekrutacji”.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ZEG-ENERGETYKA Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie przy ulicy Zielonej 27,

2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - renata.wielgus@zeg-energetyka.pl,

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu obecnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.,

4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres obecnej i przyszłych rekrutacji,

5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody,

6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,

7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Kontakt:

rekrutacja@zeg-energetyka.pl